Iconset (3.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: Save
eu: Gorde

en: Menu
eu: Menua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
