Iconset (3.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Size
hy: Չափ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
