Iconset (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Save
sk: Uložiť

en: Icon
sk: Ikona

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Icon only
sk: Iba ikony

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Additional CSS classes
sk: Ďalšie CSS triedy
