Iconset (3.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Size
bn: সাইজ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Menu
bn: মেনু

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
