Iconset (3.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Size
it: Dimensione

en: Save
it: Salva

en: Icon
it: Icona

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Configuration
it: Configurazione

en: Attributes
it: Attributi

en: width
it: larghezza

en: height
it: altezza

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Alt text
it: Testo alternativo

en: Link format settings
it: Impostazioni del formato Link
