Iconset (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Icon
lv: Ikona

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Width
lv: Platums

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Alt text
lv: ALT teksts
