Iconset (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Menu
oc: Menú

en: Width
oc: Largor

en: Media
oc: Mèdia

en: Configuration
oc: Configuracion

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
