Iconset (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی

en: - Select -
ps: - غوره -
