Iconset (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Icon
nl: Pictogram

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Width
nl: Breedte

en: Configuration
nl: Instellingen

en: width
nl: breedte

en: height
nl: hoogte

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst
