Iconset (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Save
da: Gem

en: Icon
da: Ikon

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Width
da: Bredde

en: Configuration
da: Indstillinger

en: width
da: bredde

en: height
da: højde

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Alt text
da: Alternativ tekst

en: Additional CSS classes
da: Yderligere CSS-klasser
