Iconset (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Menu
hi: सूची

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Configuration
hi: विन्यास

en: width
hi: चौड़ाई

en: height
hi: ऊंचाई

en: - Select -
hi: - चुनें -
