Iconset (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Icon
ru: Иконка

en: Menu
ru: Меню

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Width
ru: Ширина

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: width
ru: ширина

en: height
ru: высота

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Clear Cache
ru: Очистить кэш

en: Menu icon settings
ru: Настройки пиктограммы меню

en: Alt text
ru: Alt текст

en: Additional CSS classes
ru: Дополнительные классы CSS

en: Edit icon
ru: Редактировать иконку
