Iconset (8.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Save
hr: Spremi

en: Icon
hr: Ikona

en: Menu
hr: Izbornik

en: Width
hr: Širina

en: Media
hr: Mediji

en: Configuration
hr: Postavke

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Additional CSS classes
hr: Dodatne CSS klase
