Iconset (8.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Icon
pl: Ikona

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Width
pl: Szerokość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Menu icon settings
pl: Ustawienia ikony menu

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: Additional CSS classes
pl: Dodatkowe klasy CSS

en: Edit icon
pl: Edytuj ikonę
