Iconset (8.x-1.0-beta6) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Save
ta: சேமி

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Width
ta: அகலம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: width
ta: அகலம்

en: height
ta: உயரம்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
