Iconset (8.x-1.0-beta7) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Width
ne: चौडाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
