Iconset (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Icon
he: סמל

en: Menu
he: תפריט

en: Width
he: רוחב

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Menu icon settings
he: הגדרות סמלי תפריט

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Link format settings
he: הגדרות פורמט קישור
