Iconset (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Icon
ja: アイコン

en: Menu
ja: メニュー

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Width
ja: 幅

en: Media
ja: メディア

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Attributes
ja: 属性

en: width
ja: 横幅

en: height
ja: 高さ

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Alt text
ja: 代替テキスト

en: Link format settings
ja: リンクフォーマットの設定
