Iconset (8.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save
jv: Simpen

en: Icon
jv: Ikon

en: Width
jv: Ambané

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: - Select -
jv: - Pilih -
