Iconset (8.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Icon
de: Symbol

en: Menu
de: Menü

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: Width
de: Breite

en: Media
de: Medien

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Attributes
de: Attribute

en: width
de: Breite

en: height
de: Höhe

en: Icon only
de: Nur Icon

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Clear Cache
de: Cache leeren

en: Alt text
de: Alternativer Text

en: Additional CSS classes
de: Zusätzliche CSS-Klassen

en: Edit icon
de: Symbol bearbeiten

en: Width (px)
de: Breite (px)

en: Height (px)
de: Höhe (px)

en: Link format settings
de: Linkformat-Einstellungen

en: Enabled attributes
de: Aktivierte Attribute

en: Select the attributes to allow the user to edit.
de: Attribute auswählen, die vom Benutzer bearbeitet werden können.

en: With attributes: @attributes
de: Mit Attributen: @attributes
