iContact Integration (1.0.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Email
et: E-kiri

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Using simple actions
et: Lihtsate toimingute kasutamine

en: Creating and configuring advanced actions
et: Keerulisemate toimingute loomine ja seadistamine.

en: <em>Simple actions</em> do not require configuration and are listed automatically as available on the <a href=":actions">Actions page</a>.
et: <em>Lihtsad toimingud</em> ei vaja seadistamist ja on automaatselt kuvatud <a href=":actions">Actions lehel</a>.
