iContact Integration (1.0.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Email
sv: E-post

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Configure Metatag defaults.
sv: Konfigurera standardinställningar för meta-taggar.

en: Using simple actions
sv: Användande av enkla åtgärder

en: Creating and configuring advanced actions
sv: Skapande och och konfigurerande av utökade åtgärder
