Image Comparison Slider Formatter (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Media
cs: Média

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
