Image Comparison Slider Formatter (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
