*.ics field (2.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
