*.ics field (2.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Summary
eu: Laburpena

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Date field
eu: Data eremua

en: About
eu: (r)i buruz

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
