*.ics field (2.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Summary
fa: خلاصه

en: URL
fa: نشانی

en: Media
fa: رسانه

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: About
fa: درباره

en: File directory
fa: پوشه فایل

en: - Select -
fa: - انتخاب -
