*.ics field (2.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Summary
ps: لنډیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
