*.ics field (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Date field
sv: Datumfält

en: About
sv: Om

en: File directory
sv: Filkatalog

en: - Select -
sv: - Välj -
