*.ics field (2.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: About
ta: பற்றி

en: File directory
ta: கோப்பு அடைவுகள்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
