*.ics field (2.0.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Summary
uk: Резюме

en: URL
uk: URL-адреса

en: Media
uk: Медіа

en: Tokens
uk: Замінники

en: Date field
uk: Поле дати.

en: About
uk: Про модуль

en: File directory
uk: Каталог файлів

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: A module providing a calendar download as an .ics file
uk: Модуль, що забезпечує завантаження календаря у вигляді файлу .ics

en: PwC's Experience Center Zurich
uk: Центр досвіду PwC в Цюріху

en: iCal Download
uk: Завантажити iCal

en: Calendar download default formatter
uk: Базовий форматер для завантаження календаря

en: Select the date field that will define when the calendar's events take place.
uk: Виберіть поле дати, яке визначатиме, коли відбуватимуться події календаря.

en: Cannot create folder for ics files [@upload_location]
uk: Не вдається створити папку для файлів ics [@upload_location]

en: ics File reference
uk: ics Посилання на файл

en: Calendar download
uk: Завантаження календаря

en: Provides a dynamically generated .ics file
     *   download
uk: Забезпечує завантаження динамічно створюваного файлу .ics

en: Calendar download default widget
uk: Базовий віджет для завантаження календаря
