*.ics field (2.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Summary
pt: Resumo

en: Media
pt: Mídia

en: Date field
pt: Campo de data

en: About
pt: Sobre

en: File directory
pt: Diretório de arquivos

en: - Select -
pt: - Selecione -
