*.ics field (2.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Summary
da: Resumé

en: Tokens
da: Symboler

en: Date field
da: Datofelt

en: About
da: Om

en: File directory
da: Filmappe

en: - Select -
da: - Vælg -
