*.ics field (2.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Summary
fr: Résumé

en: Media
fr: Média

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Date field
fr: Champ date

en: About
fr: À propos

en: File directory
fr: Répertoire du fichier

en: - Select -
fr: - Sélectionner -
