*.ics field (3.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Summary
ar: الملخص

en: URL
ar: العنوان URL

en: Fields
ar: الحقول

en: Media
ar: ميديا

en: About
ar: حول

en: File directory
ar: دليل الملف

en: - Select -
ar: - اختر -
