*.ics field (3.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
