*.ics field (3.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Summary
is: Samantekt

en: URL
is: vefslóð

en: Fields
is: Svæði

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
