*.ics field (3.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Fields
lt: Laukeliai

en: About
lt: Apie

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
