*.ics field (3.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Fields
lv: Lauki

en: Media
lv: Multivide

en: About
lv: Par

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
