*.ics field (3.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Summary
ru: Сводка

en: Fields
ru: Поля

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Tokens
ru: Токены

en: Date field
ru: Поле даты

en: About
ru: Информация

en: File directory
ru: Каталог файлов

en: - Select -
ru: - Выберите -
