ICS Link Field (2.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Summary
ar: الملخص

en: Location
ar: الموضع

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Text value
ar: قيمة نصية
