ICS Link Field (2.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Summary
az: Xülasə

en: Location
az: Məkan

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Text value
az: Mətn qiyməti
