ICS Link Field (8.x-1.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Location
lt: Vieta

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Web services
lt: Web paslaugos
