ICS Link Field (8.x-1.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Summary
ru: Сводка

en: Location
ru: Место

en: Computed
ru: Вычисляемое

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Start Time
ru: Время начала

en: End Time
ru: Время окончания

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Text value
ru: Текстовое значение
