ICS Link Field (8.x-1.0-alpha7) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Text value
th: ค่าข้อความ
