OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.1) - en to br translation catalogue (27 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Update
br: Hizivadenn

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Filter
br: Sil

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Logout
br: Digevreañ

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Log out
br: Digevreañ

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Administrator
br: Melestrer

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]
