OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.1) - en to gu translation catalogue (106 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Totals
gu: કુલ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Transactions
gu: વ્યવહારો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Closed
gu: બંધ

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: more
gu: વધુ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Vote
gu: મત

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Send
gu: મોકલો

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gu: @site જાળવણી હેઠળ છે. અમે ટૂંક સમયમાં પાછા આવી જઇશું. તમારી ધીરજ માટે આભાર.

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Tools
gu: સાધનો

en: Recent comments
gu: તાજેતરની ટીપ્પણીઓ

en: Close
gu: બંધ

en: Votes
gu: મત

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: author
gu: લેખક

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: People
gu: લોકો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Published comments
gu: પ્રકાશિત ટિપ્પણીઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: « first
gu: પ્રથમ

en: No comments available.
gu: કોઈ ટિપ્પણીઓ ઉપલબ્ધ નથી.

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો

en: Joined
gu: જોડાયા

en: Any
gu: કોઈપણ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Number of comments
gu: ટિપ્પણીઓની સંખ્યા

en: Reports
gu: અહેવાલો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: User account
gu: વપરાશકર્તાનું ખાતુ

en: 1 month | @count months
gu[0]: ૧ મહિનો
gu[1]: @count મહિનાઓ

en: Current user
gu: વર્તમાન વપરાશકર્તા

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર

en: Who's new
gu: કોણ નવું છે

en: Language name
gu: ભાષાનું નામ

en: Select language
gu: ભાષા પસંદ કરો

en: Who's online
gu: કોણ ઉપલબ્ધ છે

en: Author name
gu: લેખકનું નામ

en: Message template
gu: સંદેશ ઢાંચો

en: Monthly archive
gu: મહિનાવાર ઈતિહાસ

en: Save comment
gu: ટિપ્પણી સાચવો

en: Unapproved comments
gu: અમાન્ય ટિપ્પણીઓ

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ

en: Reordering languages
gu: ભાષાઓ ફરીથી ગોઠવો

en: A list of new users
gu: નવા વપરાશકર્તાઓની યાદી
