OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.1) - en to sk translation catalogue (285 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Moderated content
sk: Moderovaný obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Totals
sk: Spolu

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Manager
sk: Správca

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Categories
sk: Kategórie

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Category
sk: Kategória

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: Icon
sk: Ikona

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Total
sk: Celkom

en: Attachment
sk: Príloha

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Points
sk: body

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Message text
sk: Text správy

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Fields
sk: Polia

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Nodes
sk: Uzly

en: Authored by
sk: Autor

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Amount
sk: Množstvo

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Users
sk: Používatelia

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort Criteria
sk: Kritérium zoradenia

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Random
sk: Náhodný

en: Template
sk: Šablóna

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Votes
sk: Hlasy

en: Operation
sk: Operácia

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Group members
sk: Členovia skupiny

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Languages
sk: Jazyky

en: Activity
sk: Aktivita

en: From date
sk: Od dátumu

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: White
sk: Biela

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Balance
sk: Zostatok

en: Changed
sk: Zmenené

en: User name
sk: Meno používateľa

en: User page
sk: Stránka používateľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Published comments
sk: Zverejnené komentáre

en: News
sk: Novinky

en: Tabs
sk: Záložky

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Used in
sk: Použité v

en: Node reference
sk: Odkaz na uzol

en: User reference
sk: Odkaz na používateľa

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Hide
sk: Skryť

en: Global
sk: Globálny

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: User profile
sk: Používateľský profil

en: Offset
sk: Ofset

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Joined
sk: Členom od

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Number of comments
sk: Počet komentárov

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Go back
sk: Ísť naspäť

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Delete node
sk: Vymazať uzol

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: Member
sk: Člen

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Flags
sk: Označenia

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Primary
sk: Primárny

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Group nodes
sk: Uzly skupiny

en: Publish comment
sk: Zverejniť komentár

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Language name
sk: Názov jazyka

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Select language
sk: Vyberte jazyk

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Who's online
sk: Kto je online

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Author name
sk: Meno autora

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Unapproved comments
sk: Neschválené komentáre

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sk: Správca vám vytvoril účet na [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: With selection
sk: S výberom

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: Adding languages
sk: Pridanie jazykov

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sk: Žiadosť o zrušenie účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sk: Zmena prihlasovacích údajov pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (čaká sa na schválenie administrátorom)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zablokovaný)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zrušený)

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
sk: <p>Táto stránka vám umožňuje pridať bežný jazyk na vašu stránku.</p><p>Pokiaľ vami želaný jazyk nie je dostupný, môžete pridať vlastný jazyk.</p>

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
sk: <p>Táto stránka vám umožňuje editovať jazyky na vašej stránke vrátane vlastných jazykov.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
sk: <p>Stránka "Jazyky" vám umožňuje pridať, upraviť, odstrániť a zoradiť jazyky na stránke.</p>

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
sk: <p>Operácie umožňujúce editovanie a odstránenie vašich jazykov.</p><p>Môžete zmeniť názov a smer jazyka.</p><p>Odstránené jazyky môžu byť neskôr pridané späť. Odstránenie jazyka odstrání všetky preklady rozhrania s týmto jazykom a obsah vytvorený v tomto jazyku bude mať priradený neutrálny jazyk. Predvolený jazyk nemôže byť odstránený.</p>

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
sk: Pridajte filtre na obmedzenie počtu výsledkov na výstupe. Napríklad na zobrazenie obsahu ktorý je <em>zverejnený</em>, pridajte filter <em>Zverejnené</em> a zvoľte možnosť <em>Áno</em>.

en: Find and manage comments.
sk: Nájsť a spravovať komentáre.

en: There are no custom blocks available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne vlastné bloky.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

en: Accept all cookies
sk: Prijať všetky súbory cookie
