OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.5) - en to cs translation catalogue (249 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Moderated content
cs: Moderovaný obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Totals
cs: Celkem

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Transactions
cs: Transakce

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Categories
cs: Kategorie

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Password
cs: Heslo

en: Category
cs: Kategorie

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Open
cs: Otevřené

en: Archive
cs: Archiv

en: Icon
cs: Ikona

en: Filename
cs: Název souboru

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Total
cs: Celkem

en: Attachment
cs: Příloha

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: Files
cs: Soubory

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Points
cs: Body

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Site name
cs: Název webu

en: Footer
cs: Patička

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Message text
cs: Text zprávy

en: Severity
cs: Vážnost

en: Fields
cs: Pole

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Nodes
cs: Uzly

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Send
cs: Poslat

en: Desc
cs: Sestupně

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Users
cs: Uživatelé

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Tools
cs: Nástroje

en: Sort Criteria
cs: Kritéria řazení

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Random
cs: Náhodný

en: Template
cs: Šablona

en: Close
cs: Zavřít

en: Votes
cs: Hlasy

en: Operation
cs: Operace

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Browse
cs: Procházet

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Refine
cs: Omezit

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Activity
cs: Aktivita

en: From date
cs: Od data

en: author
cs: autor

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: White
cs: Bílá

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Author Name
cs: Jméno autora

en: Glossary
cs: Slovník

en: Changed
cs: Změněno

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: User page
cs: Stránka uživatele

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Published comments
cs: Zveřejněné komentáře

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Used in
cs: Použito v

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Hide
cs: Skrýt

en: Global
cs: Globální

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Administrator
cs: Administrátor

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Skip
cs: Přeskočit

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
cs: Uživatel se považuje za online po tuto dobu od posledního zobrazení stránky.

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Offset
cs: Posun

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Joined
cs: Připojen

en: Any
cs: Libovolný

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Number of comments
cs: Počet komentářů

en: Transaction type
cs: Typ transakce

en: Go back
cs: Krok zpět

en: Reports
cs: Logy

en: Publish content
cs: Zveřejnit obsah

en: Unpublish comment
cs: Skrýt komentář

en: Block type
cs: Typ bloku

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Entity type
cs: Typ entity

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: Delete comment
cs: Smazat komentář

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Posted in
cs: Příspěvek

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: More info
cs: Více informací

en: Primary
cs: Primární

en: Publish comment
cs: Zveřejnit komentář

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Who's new
cs: Kdo je nový

en: Delete redirect
cs: Smazat přesměrování

en: Personal contact form
cs: Osobní kontaktní formulář

en: Who's online
cs: Kdo je online

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Delete content
cs: Smazat obsah

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Save comment
cs: Uložit komentář

en: Unapproved comments
cs: Neschválené komentáře

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Date type
cs: Typ data

en: Recent content
cs: Nový obsah

en: Unpublish content
cs: Skrýt obsah

en: Make content sticky
cs: Přilepit obsah nahoru v seznamu

en: Make content unsticky
cs: Zrušit přilepení obsahu

en: Promote content to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Remove content from front page
cs: Odstranit obsah z titulní stránky

en: Save content
cs: Uložit obsah

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Hide label
cs: Skrýt popisek

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Original language
cs: Původní jazyk

en: Custom block library
cs: Knihovna vlastních bloků

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Block the selected user(s)
cs: Zablokovat vybrané uživatele.

en: Cancel the selected user account(s)
cs: Zrušit vybrané uživatelské účty

en: Unblock the selected user(s)
cs: Odblokovat vybrané uživatele

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Links related to the active user account
cs: Odkazy týkající se aktivního uživatelského účtu

en: Administrative task links
cs: Odkazy pro administrativní úkoly

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu

en: User tool links, often added by modules
cs: Odkazy na uživatelské nástroje, často přidané prostřednictvím modulů

en: Find and manage custom blocks.
cs: Hledat a spravovat vlastní bloky.

en: Recent comments.
cs: Nejnovější komentáře.

en: Find and manage files.
cs: Vyhledat a spravovat soubory.

en: All content, by month.
cs: Veškerý obsah, dle měsíce.

en: Recent content.
cs: Poslední obsah.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
cs: Zobrazuje seznam nejnovějších uživatelských účtů na webu.

en: Who's online block
cs: Blok "Kdo je přihlášen"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
cs: Zobrazuje uživatelská jména naposled aktivních uživatelů a celkový počet aktivních uživatelů.

en: Files overview
cs: Přehled souborů

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
cs: Informace o použití souboru pro {{arguments.fid}}

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Welcome to [site:name]
cs: Vítejte na webu [site:name]

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje

en: A list of new users
cs: Seznam nových uživatelů

en: There are currently @total users online.
cs: Počet právě přihlášených uživatelů: @total

en: Filter actions
cs: Filtrovat akce

en: Add, rearrange or remove filters.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit filtry.

en: Sort actions
cs: Seřadit akce

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit pravidla řazení.

en: Find and manage comments.
cs: Hledat a spravovat komentáře.

en: Comments published
cs: Komentáře zveřejněny

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
cs: Pro hlavní stranu zatím neexistuje žádný obsah. Instrukce pro přidání obsahu najdete v <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">uživatelské příručce</a>.

en: Accept all cookies
cs: Přijmout všechny cookie
