OpenideaL - ideas and innovation management system (3.0.5) - en to ga translation catalogue (25 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Category
ga: Ábhar

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Logout
ga: Logáil amach

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Go back
ga: Téigh siar
